אודות המשרד

כשהרצון לממש את החלום מתממשק עם תעוזה, התוצאה הסופית תעלה על כל דמיון.

המשרד הוקם על ידי ליז זומר, מעצבת פנים ומומחית בהלבשת הבית בעלת ותק של מעל לעשור וחצי בעיצוב דירות וחללים מסחריים ומשרדיים. 

ברבות הזמן צברנו ותק וניסיון עשיר בניהול פרויקטים בתחומי השיפוץ והשבחת הנכסים, תכנון פנים, ניהול העבודה בפועל ופיקוח על אנשי המקצוע בשטח. 

אנו דוגלים ביצירת מרחבים מלאי השראה ותעוזה המתאימים לחיי היום יום ומתעלים מעליהם. מרחבים העומדים במבחן הזמן ונותנים מענה לצרכים הנוכחיים ולצרכי העתיד של הדרים ושל המשתמשים במרחב. 

תחומי ההתמחות שלנו: 

  • עיצוב דירות ובתים למגורים
  • שינויי דיירים במסגרת פרויקטים קבלניים חדשים
  • השבחת נכסים למכירה 
  • עיצוב ותכנון משרדים ובתי עסק
  • עיצוב חללים מסחריים
  • הלבשת חללים (הום סטיילינג)

דוגלים בשירות מקצועי, אדיב ואישי ללקוחותינו המרוצים תוך עמידה בזמנים ובמשאבים המוקצים לפרויקט. 

על המעצבת:

ליז זומר, מעצבת פנים, בוגרת תואר ראשון ולימודי עיצוב פנים בסטודיו B6 . 

את עולם העיצוב פגשתי עוד בראשית דרכי המקצועית בהמשך הרחבתי את ארגז הכלים שלי ורכשתי הכשרה בתחום העיצוב הגרפי, אך יחד עם זאת הזכות לעבוד עם אנשים הפותחים צוהר לעולמם קסמה לי מאוד ולכן בחרתי להתמקד בתחום עיצוב הפנים. 

עיצוב ושיפוץ דירות הוא נושא אינטימי מאוד, כמעצבת עלי להתבונן באדם ובסביבת מגוריו מעיניים של אנתרופולוגית ולהבין אילו מוטיבים בחלל יביאו לנוחות וייסעו להגשים את השאיפות ואת הצרכים הרגשיים, הפיזיים והחברתיים של האדם בביתו או בסביבת עבודתו. 

תפיסת עולמי העיצובית דוגלת בחללים פתוחים, קלילים, מרווחים ומוארים, המשלבים מוטיבים גרפיים, שעשויים להיות מלאי תעוזה ויחד עם זאת סמליים ובעלי אמירה אישית. אני שואפת להעניק לאנשים בתים על זמניים שבסיסם ניטרלי וניתן לשינוי במהירות בדומה לשינויים החלים בהם מעצם היותם אורגניזם חי. הידע הנרחב בתחומי העיצוב והאומנות מאפשר ליצור עיצוב מרשים גם כאשר עיקר התקציב מופנה לשיפור תשתיות. 

הסגנון העיצוב הינו מגוון ומותאם לכל לקוח באופן אישי כאשר כל חלל שונה בסגנונו, באופיו ובצבעוניות שלו.

מובטח לכם חלל יחודי ששונה מכל חלל אחר שראיתם, מקורי ואחר!

ליז זומר מעצבת פנים