עיצוב משרדים קטנים

נכון, לצורך עיצוב המשרד נהוג להיעזר במעצבי פנים מקצועיים, שיודעים את העבודה. אבל כאשר גם אתם מכירים כמה מהסודות של העיצוב המיטבי, אפשר לקחת חלק חשוב בתהליך. כך ניתן להשיג את התוצאות הטובות ביותר, שכן יודעים מה לבקש ומה אפשר לקבל. מעצבת הפנים המנוסה ליז זומר מספרת לכם על כמה סודות גדולים, במיוחד לצורך עיצוב משרדים קטנים. בואו נצא לדרך. 


עיצוב משרדים קטנים צריך להיות יותר יצירתי 


אפשר להניח, במידה מסוימת של היגיון, שעיצוב של משרד קטן יהיה פשוט יותר. אבל למעשה, דווקא בגל השטח המצומצם, העיצוב צריך להיות יותר יצירתי. מכיוון שיש פחות אפשרויות לניצול שטח, היצירתיות עוזרת לעשות שימוש מיטבי במה שיש. 


ניתן להגדיר אזור דו תכליתי 


במשרד גדול, הרבה יותר קל להגדיר אזורים שונים, שיהיו בעלי תכלית נפרדת. כאשר ניגשים אל עיצוב משרדים קטנים, אפשר לחשוב מחוץ לקופסא ולהגדיר אזור דו תכליתי. על מה בדיוק מדובר? קבלו דוגמאות. למשל, אפשר להגדיר חדר מסוים שישמש ביום יום לצורך המתנת לקוחות אך כאשר צריך, יוגדר בתור חדר ישיבות. חלופה אחרת, פינת קפה שניתן להסב לאזור המתנה. 


עיצוב שמגדיל את המשרד 


יש טכניקות שיכולות, אפילו את המשרד הקטן ביותר, להגדיל בצורה יפה. מבחינה ויזואלית או קונספטואלית, ניתן לצבוע את המשרד או להוסיף גופי תאורה ומראות, שיוצרים רושם של חלל גדול הרבה יותר. חלונות גדולים גם הם יוצרים אשליה גדולה יותר. צבעים בהירים ורהיטים לא מגושמים מוסיפים תחושה של מקום (וגם תוספת מקום ממשי). בוחרים ארונות מוגבהים או משלבים בין עמדות עבודה תחתונים לבין ארונות תיוק. 


גם בקטן, עוברים לאופן ספייס 


טיפ נוסף שתוכלו לרשום לפניכם – עוברים לאופן ספייס. זהו כלי עבודה נהדר שיכול להתאים גם לצורך עיצוב משרדים קטנים למדי. מוותרים על קירות מפרידים ופותחים את החלל. ניתן לעצב מחיצות חלקיות או לוותר עליהן. האם לכל משרד זה יתאים? לא בהכרח. אך זהו עיצוב עדכני וצעיר, שהולך ותופס תאוצה לא רק במשרדי הייטק או חברות תקשורת ופרסום.

היכנסו לפרויקטים נוספים ב – עיצוב משרדים

פרויקטים נבחרים של עיצוב משרדים

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.