וילה לחיות בסטייל: עיצוב פנים יוקרתי מופתי

מאת: ליז זומר

במידה שאתם מתכננים לקנות, לשפץ או לבנות וילת יוקרה, שתהווה נכס לצרכי השקעה או שתועבר בירושה, טבעי וברור שתשאפו ותרצו שהתוצאה בסוף התהליך שאליה תגיעו תהיה הטובה והמוצלחת ביותר. עיצוב וילות הינו תחום רחב שהולך וצובר תאוצה כיום, מדובר במקצוע של ממש ובהחלט מומלץ לקבל ייעוץ ממומחים בתחום עיצוב וילות יוקרה בהתאמה אישית.

עיצוב ותכנון וילות יוקרה הינו תהליך מרתק ולא מדובר במקרה הזה, בחורבה שבה אתם לנים עד לרכישת ביתכם הראשון, אלא בהשקעה בנכס איכותי ויוקרתי ולכן בבואנו לגשת לנושא של עיצוב וילה ובתים פרטיים, הרי שעיצוב הפנים והאדריכלות של הנכס חייבת להיות בהתאם. ברוב המקרים, רכישה ובנייה של וילות יוקרה מהווה צעד שעושים פעם אחת בלבד בחיים.

כללים וטיפים מועילים לעיצוב וילות יוקרה

הפרט הראשון שמומלץ לתקצב מבעוד מועד לאחר העברת התשלום עבור הנכס הינו להיעזר בשירותיו של משרד שמתמחה באדריכלות וילות ובעל ניסיון בכל ההיבטים הכרוכים בהליך ובתהליך של עיצוב וילות יוקרה בהתאמה אישית, עיצוב ותכנון וילות יוקרה וכו'. טיפ חשוב הינו להתייעץ עם מעצבת וילות יוקרה מנוסה שתלווה אתכם לאורך כל הדרך.

תכנון התקציב

הטיפ הראשון כאשר אנו מדברים על תכנון וילות, הוא לא לחשב ולספור כל שקל או אגורה. ככל שהתקציב שעומד לרשותכם הינו גמיש יותר, הסיכוי שהתוצאה תהיה מוצלחת ומיוחדת גבוה יותר. הדבר הכי חשוב עבור מעצבת וילות יוקרה אדריכל ומעצבי פנים שמתמחים בתחום של עיצוב וילות הינו חופש פעולה. יחד עם זאת, חשוב להבין ולדעת שתקציב אינו הפרט או הדבר היחידי שחשוב כאשר נגיע לבחון את התוצאה הסופית וזאת משום שגם עם תקציב שהינו צנוע יחסית, ניתן לתכנן וליצור חללים יוקרתיים, מעוצבים, נעימים לעין ויצירתיים ובנוסף כדאי לזכור שכסף לא יקנה לעולם חוש עיצובי וטעם.

הפרט השני שחשוב להביא בחשבון בבואכם לתכנן עיצוב וילות יוקרה, הינו להביט רחוק ולנסות לחשוב בצורה רחבה ובגדול. אם אתם ברי מזל והגעתם למצב ומקום שבו אינכם מוגבלים מבחינת כסף, משאבים ומקום והנכם מעוניינים לתכנן, לבנות או לרכוש נכס יוקרתי ויפה שערכו ילך ויגדל וייתכן שישמש גם את הדור הבא, נשאלת השאלה מהיכן וממה מתחילים. לפניכם כמה עצות וטיפים מועילים בתחום של עיצוב וילה ובתים פרטיים.

ייעוץ וליווי מקצועי מידי מעצבת וילות יוקרה מקצועית

מלאכת תכנון וילות מהווה תהליך שיש להקדיש לו מחשבה ודגש רב ומשום כך, מומלץ לבחור מעצבת וילות יוקרה מקצועית שתלווה אתכם.

תכנון ועיצוב וילות יוקרה ממגוון סוגים

הדבר המהנה ביותר בתחום עיסוק של עיצוב וילות ובתים פרטיים הינו חופש הפעולה ושיש מגוון רחב של אפשרויות שיעלו את הערך של הנכס שאותו אתם רוכשים או בונים בשוק, מה שימתיק ויעצים עוד יותר את עצם החוויה. כאשר מדובר על עיצוב וילות, אפשר לתכנן ולעצב את הנכס – הבית באופן אישי, אופטימלי וייחודי לכם ולמשפחתכם. לדוגמא, יש משפחות שאוהבות לבלות ולהשתכשך במים ולכן הן ישקלו לבנות ולשלב בריכה בחצר הווילה או לחילופן בריכת אגם מרגיעה עם דגים בסגנון זן. כלומר, תכנון וילות מאפשר לכם להגשים חלומות ולחשוב בגדול. בשלב תכנון ועיצוב פנים של וילה, ישנה אופציה לשלב ולהכניס את התחביבים שלכם ושל בני המשפחה מהחוץ לתוך הבית, למשל, אפשר לבנות מגרש כדורסל או טניס וחדר כושר בבית או בחצר.

כיצד לתכנן, ליצור ולעצב את החלל המושלם

מעצבי פנים נדרשים להתמודד במהלך העבודה, עם שלל אתגרים. כל מרחב וחלל, דורש התייחסות שונה ומתן פתרונות אחרים. הסוד של עיצוב וילות מוצלח הינו לזהות ולאבחן מראש ובאופן מדויק עד כמה שניתן את המטרות והצרכים האישיים שלכם. עיצוב ותכנון וילות יוקרה מהווה אתגר מיוחד עבור כל מעצבת וילות יוקרה, גם נוכח הצורך להתייחס לפנים הווילה וגם נוכח הצורך להתייחס לחלק החיצוני שלה, כלומר לחצר, לגינה ולשאר הפריטים והאלמנטים שנמצאים במרחב החוץ. עיצוב וילה ובתים פרטיים מהווה אתגר ומשימה מורכבים שמצריכים ידע מקצועי, ניסיון ותכנון מדויק ומדוקדק שמשלב בין סטייל ובין פונקציונאליות שנדרשת.

מגוון סגנונות עיצוב

יש אפשרות לעיצוב וילות יוקרתיות בכמה סגנונות: עיצוב מודרני קלאסי שהינו פופולארי ומאפיין רבות מהווילות כיום, עיצוב כפרי שאהוב על הישראלים ועוד. העיצוב הכפרי מכניס מהטבע לפנים הבית ויוצר חמימות וצבעוניות וזאת בניגוד לקו המודרני שמתאפיין בקווים נקיים, פשוטים וקלאסיים. הסגנון העתיק יכלול, בדרך כלל, אביזרים ואלמנטים אמנותיים עתיקים, סגנון וינטאג’ ועוד.

וילה לחיות בסטייל: עיצוב פנים יוקרתי מופתי

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.