יוקרה מוגדרת מחדש - עיצוב פנים אמנותי לדירות יוקרתיות

מאת: ליז זומר

מהו עיצוב פנים אמנותי? למי הוא יכול להתאים וכיצד העיצוב האומנותי מיושם בפועל בחלל הפנים? כל התשובות מחכות לכם כאן.

 

כל אחד ואחת מאתנו חולם על סביבת מגורים מעוצבת המותאמת לכל צרכי המגורים והמחייה היומיומיים שלנו. לצורך כך, רבים מאתנו שוכרים את שירותיה של מעצבת דירות יוקרה על מנת שתלווה אותנו בתהליך עיצוב סביבת המגורים עליה אנו חולמים. בשנים האחרונות, כאשר מדברים על עיצוב דירות יוקרה, מדברים בעיקר על עיצוב פנים אמנותי באמצעותו ניתן לייחד את סביבת המגורים ולהעניק לה מראה אליטיסטי ויוקרתי המתכתב עם תחומי האמנות השונים.

עיצוב דירות יוקרה – כל האפשרויות

סביבת המגורים שלנו אומרת עלינו הרבה, ולכן, כל אדם המעוניין לייחד את סביבת המגורים שלנו, עושה זאת באמצעות תהליכי עיצוב פנים שמצד אחד מותאמים לצרכי המגורים והמחייה היומיומיים, ומצד שני, תואמים את העדפות הטעם העיצובי שלו ואת אורח החיים המאפיין אותו, וניתן לעשות זאת במגוון רחב של סגנונות עיצוב שונים, מעיצוב קלאסי ויוקרתי, דרך עיצוב כפרי או מודרני ועד לעיצוב אקלקטי המשלב בתוכו מספר סגנונות עיצוב. כמו כן, תוכלו לעשות זאת באמצעות עיצוב פנים אמנותי שהוא למעשה סגנון עיצוב מועדף על כאשר מדברים על עיצוב פנים אמנותי, מדברים למעשה על סגנון עיצובי השואב את השראתו מעולם האמנות על כל סוגיה. בשלב זה, חשוב לציין שאתם לא צריכים להיות חובבי אמנות או אספני אמנות על מנת להבטיח לעצמכם סביבת מגורים יוקרתית ואלגנטית המתכתבת עם עולמות האמנות השונים.

מהו עיצוב פנים אמנותי?

עיצוב פנים אמנותי הוא עיצוב חלל הפנים באמצעים שונים המעניקים צביון פרסונלי לסביבת המגורים. אמצעים אלו מלווים כל תהליך של תכנון לצד עיצוב דירות יוקרה, כאשר הדבר המייחד את סגנון העיצוב האמנותי מיתר סגנונות העיצוב למטרות עיצוב פנים דירת יוקרה, טמון בעבודה מדובר בתהליך עבודה השואב את ההשראה שלו ממקורות אמנותיים שונים.

עיצוב פנים אמנותי – למי הוא יכול להתאים?

עיצוב פנים אמנותי יכול להתאים בראש ובראשונה לאילו מבינכם המגלים עניין בעולם האמנות ורוצים להפוך את סביבת המגורים (או חלקים מרכזיים בתוכה) המקדשת את עולם האמנות על כל סוגיה. כמו כן, הסגנון האמנותי של עיצוב דירות יוקרה יכול להתאים לבתים בהם מתגוררים זוגות בגיל מתקדם שילדיהם עזבו כבר את הבית או לכל אחד ואחת מביניכם המעוניין לייחד ולאפיין את סביבת המגורים שלו באמצעות קווים אמנותיים.

עיצוב פנים אמנותי – כיצד?

 עיצוב דירות בסגנון אמנותי, יכול להיעשות באמצעים שונים הכוללים בין היתר:

 

  • שימוש ביצירות אמנות שונות ברחבי הדירה
  • חיפוי באמצעות אריחים המשלבים בתוכם אלמנטים אמנותיים כאלו ואחרים
  • יצירת ניגודיות בין חלקי הבית השונים באמצעות חומרי גלם שונים, צבעים שונים וכדומה
  • שימוש מוגבר בגופי תאורה גדולים וקטנים בכל שטח הדירה, תוך הארת חללים ואזורים מסוימים בתאורה צבעונית
  • צביעה אמנותית של קירות מסוימים בשטח החלל
  • עיצוב חלל בהשראת יצירת אמנות מוכרת

 

ופעולות נוספות אותן ניתן להתאים בין היתר גם לזרמים השונים של אמנות המודרנית, האמנות קלאסית, פופ ארט וכדומה.

 

אם גם אתם חולמים על סביבת מגורים בעיצוב אמנותי, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיה של מעצבת דירות יוקרה המתמחה בתהליכי תכנון וביצוע של עיצוב דירות יוקרה עם התמחות בסגנון האמנותי. עיצוב פנים אמנותי הוא ללא ספק אחד מסגנונות העיצוב המייחדים כל סביבת מגורים ומקנים לה אופי ייחודי משלה ההופך אותה ליצירת אמנות בתחום עיצוב פנים.

 

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.