מבט מבפנים: שיתוף פעולה עם מעצב פנים מוביל בעיצוב הבית הפרטי שלך

מאת: ליז זומר

עיצוב בתים פרטיים הוא תהליך עבודה מקצועי המאפשר לכל אילו מביניכם המתגוררים או בונים את ביתם הפרטי, לבצע התאמה מדויקת בין עיצוב החלל לכל צרכי המגורים וסגנונות החיים הרלוונטיים לגביכם. יחד עם זאת, חשוב לציין שרק באמצעות דיאלוג פתוח ושיתוף פעולה מלא עם מעצבת פנים מובילה בתחום, תוכלו להבטיח לעצמכם סביבת מגורים מודרנית ומעוצבת המותאמת באופן המדויק ביותר לכל צרכי המגורים וסגנון החיים שלכם. 


כיצד עושים זאת נכון? לפניכם מספר דגשים מרכזיים בתהליכי עיצוב פנים של בתים פרטיים.

הגדרת צרכי המגורים בהתאם לסגנון החיים שלכם

כל תהליך של עיצוב בית פרטי, חייב להתחיל בהגדרה מדויקת של צרכי המגורים הרלוונטיים לגביכם על פי סגנון החיים שלכם ובהתאמה מדויקת להרכב המשפחה. כמו כן, הגדרת צרכי המגורים נעשית בהתאם לגודל הבית ואופן חלוקתו, כאשר תהליך העיצוב מתייחס לכל חלל בנפרד בהתאם למטרות השימוש בו, תוך יצרת הקשר עיצובי בין החללים.

הדמיות בתלת מימד לצורך בחירת הסגנון העיצובי

כיום, כל מעצבת פנים מומלצת ומובילה בתחומה, נוהגת לעשות שימוש בהדמיות תלת מימד לצורך המחשת הסגנון העיצובי המומלץ על ידיה בהתאם להגדרות ומאפייני צרכי המגורים של לקוחותיה. הסגנון העיצובי בו תבחרו מומלץ שייעשה מתוך מספר חלופות אותן תעמיד לרשותכם המעצבת, כאשר הבחירה בסגנון כזה או אחר, חייבת להיות מותאמת בראש ובראשונה להגדרות מאפייני המגורים הנחוצים לכם ולסגנון החיים שלכם.

הצעות מחיר והכנת כתב כמויות

עיצוב בתים פרטיים הוא תהליך מקצועי הכרוך בהוצאה כספית לא מבוטלת, ולכן, חשוב שתהיו ערוכים ומוכנים בהיבט הכלכלי בצורה הטובה ביותר. לצורך כך, הצעת המחיר אותו אתם מקבלים לידיכם חייבת לכלול בתוכה כתב כמויות מפורט ומדויק בהתאם לסגנון העיצובי בו בחרתם ובהתאם להיקף העבודות הנחוצות לצורך תהליך העיצוב. הכנת כתב כמויות יאפשר לכם לדעת באופן המדויק ביותר את תעריפי העלויות של כלל העבודות הנחוצות לצורך תהליכי העבודה, כאשר מומלץ להגדיר סכום כסף נוסף מעבר לסכום הכולל המפורט בהצעת המחיר, וזאת לצרכי אבזור סביבת המגורים בפריטי ריהוט ואמצעים דקורטיביים כאלו ואחרים.

בחירת קבלני ביצוע ונותני שירות

לאחר בחירת הסגנון העיצובי של סביבת המגורים ולאחר הערכה מדויקת ככל הניתן של אומדן העלויות הנלוות לצרכי העבודה, תדרשו לבחור את קבלני המשנה ונותני השירות השונים שיבצעו עבורכם את העבודה. במקרים מסוימים, מעצבת פנים מובילה בתחום, תסייע לכם בתהליך ואף תלווה את העבודות מקרוב ותדאג לכך שכל העבודות יתבצעו על פי תכנית עיצוב בית פרטי.

אבזור סביבת המגורים

במקביל להתקדמות העבודה על תהליכי עיצוב הפנים, מעצבת הפנים תלווה אתכם בתהליך אבזור סביבת המגורים בפריטי ריהוט ומוצרי דקורציה שונים המתכתבים עם הסגנון העיצובי בו בחרתם ועם הגדרת מאפייני המגורים הנחוצים לכם. אבזור סביבת המגורים מתייחס לכל האמצעים הדירתיים האמורים לאכלס את סביבת המגורים, מחלונות ודלתות כניסה ופנים, דרך גופי תאורה ועד לפריטי ריהוט ומוצרי טקסטיל שונים כגון: וילונות, שטיחים וכדומה.

לסיכום,

רק באמצעות דיאלוג פתוח ושיתוף פעולה מלא עם מעצבת פנים המתמחה בתהליכי עיצוב בתים פרטיים, תוכלו להבטיח לעצמכם סביבת מגורים מודרנית ומעוצבת המותאמת לכל צרכי ומאפייני המגורים הנחוצים לכם ולסגנון החיים שלכם.


אם גם אתם מחפשים אחר מעצבת מובילה מומלצת אתם מוזמנים ללחוץ כאן ולהיחשף לעבודות עיצוב פנים שונות של בתים פרטיים על ידי מעצבת פנים.

בית פרטי בקיבוץ במרכז הארץ

דירה בבאר יעקב

דירה בראש העין

פנטהאוז באם המושבות

דירת יוקרה בצפון תל אביב

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.