סימפוניה של סגנון: מעלים את מגורי הדירה ליוקרה

מאת: ליז זומר

רכשתם דירת קבלן או דירת יד שניה ורוצים להפוך אותה לדירת יוקרה, מודרנית ומעוצבת? בעמוד שלפניכם תוכלו למצוא מספר טיפים מעשיים באמצעותם תוכלו לשדרג את סביבת המגורים.

 
כל דירת מגורים, חדשה או ישנה, יכולה להפוך לדירת יוקרה, מודרנית ומעוצבת, במידה ותרצו בכך, ולכן, אין כל סיבה להתפשר על עיצוב סטנדרטי לדירת המגורים הבא שלכם. 

כיצד הופכים דירת מגורים לדירת יוקרה? לפניכם למספר טיפים חשובים בנושא.

מה מאפיין דירות יוקרה?

 דירות יוקרה הן פועל יוצא של עיצוב הפנים שלהן, ולכן, אם גם אתם רוצים להפוך את דירת המגורים הסטנדרטית שלכם לדירות יוקרה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיצמד למאפיינים העיקריים של דירות יוקרה, וביניהם:

 

  • בחירה נכונה של חומרי גלם איכותיים המשמשים גם לצרכי יישום תכנית העיצוב וגם לצרכי אבזור חלל המגורים
  • בחירה בסגנון עיצוב אחיד המתאים את עצמו לחללי המגורים השונים בשטח הדירה, מהמטבח דרך הסלון, בחדרי הרחצה, בחדרי השינה ובשטחי החוץ במידה והם קיימים (מרפסת שירות, מרפסת שמש וכו).
  • מינימליזם – עיצוב דירות יוקרה מתכתב עם קו עיצובי נקי ואין זה משנה באיזה סגנון עיצובי בחרתם, כפרי, מודרני, קלאסי או אקלקטי. כך או אחרת, דירות יוקרה מתאפיינות במינימליזם והגדרה מדויקת של כל פריט ריהוט כזה או אחר המוצב בשטח הדירה.

יישום מלא של המאפיינים המופיעים לעיל, יאפשר גם לכם לעצב כל דירת מגורים בהשראת דירות יוקרה, ובתוך כך, לשדרג את סביבת המגורים שלכם לסביבת מגורים יוקרתית, מודרנית ומעוצבת.

דגשים חשובים בדרך לעיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירת יוקרה, גם במקרים בהם מדובר בדירת מגורים סטנדרטית, מקבלן או מיד שנייה, הוא תהליך עבודה מקצועי במסגרתו מושם דגש על מספר דגשים חשובים אותם ניתן להביא לידי ביטוי בתהליך התכנון והעיצוב, וביניהם:

 

  • ריבוי מקורות אור טבעי באמצעות חלונות ענק מזכוכית ו/או קירות מסך
  • שימוש באמצעי חיפוי יוקרתיים, וביניהם, קורות עץ, לוחות זכוכית, חיפוי אבן טבעית וכו
  • מינון נכון ומדויק של פריטי ריהוט המיוצרים מחומרי גלם המתכתבים עם חומרי הגלם של אמצעי החיפוי
  • שימוש נכון בטכניקת צביעה דקורטיבית של קיר אחד מרכזי (לפחות) בכל חלל מגורים בשטח הדירה
  • שימת דגש על עיצוב המטבח, תוך הקדשת מחשבה יתרה לפינת האוכל המשפחתית והמרחב היוצא מתוך המטבח אל פנים הדירה.
  • עיצוב חדרי רחצה בהשראת מתחמי ספא יוקרתיים עם חרסינת פסיפס במרכז החדר

וזאת לצד דגשים נוספים באמצעותם ניתן להפוך כל דירת מגורים סטנדרטיים ללא פחות מדירת יוקרה המשרתת את הדיירים.

כיצד בוחרים מעצבת פנים לעיצוב דירת יוקרה?

אם גם אתם רוצים להפוך את דירת המגורים הסטנדרטית שלכם לדירת יוקרה, כל שאתם צריכים לעשות הוא לשכור את שירותיה של מעצבת דירות יוקרה העוסקת ומתמחה בנושא. לצורך הבחירה, חשוב להתייחס לפרמטרים המקצועיים הבאים: הניסיון המקצועי של המעצבת בתחום עיצוב דירות יוקרה והיקף שירותי העיצוב המוצעים לכם במסגרת תהליכי תכנון ועיצוב חללי פנים.

הגדרת צרכי מגורים ותכנון מיטבי של תהליך העיצוב

לאחר שבחרתם מעצבת פנים דירות יוקרה, מומלץ להיכנס איתה לדיאלוג פורה ויצירתי בכל הנוגע לצרכי המגורים היומיומיים שלכם ולסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר. מכאן, אנו ממליצים לכם לתת לה לעבוד ולהגיש לכם מספר חלופות לעיצוב פנים יוקרתי שיהפוך את דירת המגורים הסטנדרטית שלכם לדירת יוקרה. בדרך כלל, מוצעות בין 2 ל-3 חלופות לצרכי עיצוב דירות יוקרה, ומומלץ להתייחס לכל חלופה ולבחון אותה בהתאם להגדרת צרכי המגורים שלכם.

סימפוניה של סגנון מעלים את מגורי הדירה ליוקרה

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.