עיצוב דירה

קניתם דירה, אבל מה עכשיו? אתה לא יודע איך להפוך את זה לדירת החלומות שלך. עמוד זה ידריך אותך בתהליך וייתן לך טיפים כיצד לעשות זאת.

תהליך עיצוב דירה, נגזר מהדרישות והאילוצים של החלל, תוך כדי התאמתו להעדפות האישיות, לתפיסה העיצובית, סגנון החיים וצרכי היום יום. התהליך נחלק לשלבים הבאים.

פרויקטים נבחרים לעיצוב דירה

תהליך עבודה בעיצוב דירה

הערכה ראשונית

בפגישה ראשונית שתיערך בבית הלקוח נבצע היכרות ראשונית על נושא עיצוב הדירה, נבין את הרצונות והצרכים מהחלל תוך שימת דגש על נוחות, שמישות מיטבית ומציאת פתרונות עיצוביים לאילוצים הנובעים מהמבנה. הפגישה מהווה את הבסיס לתוכניות העיצוב של הדירה. לאחר הפגישה אצור מספר אפשרויות לתוכנית העמדה המציגה דרכי תכנון שונות לחלל.

תוכניות הבינוי והעיצוב

לאחר שנחליט על האפשרות של עיצוב דירה מועדפת, נחל בהכנת סדרה של תוכניות עבודה לביצוע ביניהן: תוכנית בניה, הריסה, חשמל, מים, אינסטלציה, ומיזוג אוויר. התכנית כוללת הערכה תקציבית בהתאם למה שהוגדר מראש.

ניהול הפרויקט הלכה למעשה

לאחר תיאום מועד תחילת הפרויקט עם הלקוח יחלו העבודות בשטח ואלו כוללות : בדיקה בשטח של ביצוע התוכניות בפועל , בחירת חומרים ורכישתם תוך ומעקב אחר מימוש אבני הדרך שנקבעו לפרויקט.

הלבשת הבית

זהו השלב בו החזון הופך למציאות ואל החלל הריק שזה עתה סיים את עיצוב הדירה והשיפוץ מוכנסת תכולת הבית, זו יכולה להיות אותה תכולה ישנה שחודשה בהתאם לסגנון העיצובי החדש או תכולה חדשה שנרכשה לטובת המטרה. כעת החלל מקבל את צורתו הסופית באמצעות הצבת הריהוט בהתאם לפריסה החדשה, התקנת גופי תאורה, תליית תמונות, מראות, וילונות, חפצי נוי ומזכרות ופריט אומנות שימושית מיוחד שיצרתי עבורכם.

מסירת המפתח

הגענו לרגע בו הפרויקט הסתיים, הווילונות כבר תלויים, המיטות מוצעות, ניחוח של התחדשות באוויר וההתרגשות ניכרת. כעת תורכם ליהנות מהמרחב שעוצב במיוחד למענכם בהתאם לסגנון חייכם ולצרכים היום יומיים.
תתחדשו! עיצוב דירה מהמם!!
לשיחת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות צרו קשר, ליז זומר, עיצוב דירות ופנים

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.