עיצוב הבית רעיונות טיפים וייעוץ

הבית שלנו הוא מעין כרטיס הביקור שלנו כאשר אנחנו עומדים לעצב את הבית עלינו לקחת בחשבון כמה וכמה דברים, להיצמד לתכניות ברורות ומפורטות ולחשוב טוב מה אנחנו רוצים שיהיה בבית שלנו ומה יכיל כל חדר. עיצוב פנים בפתח תקווה לאחר תכנון נכון וחכם יהיה מוצלח הרבה יותר מכל הבחינות. קבלו חמישה טיפים אשר יסייעו לכם לצלוח את המשימה שלפניכם ותצלחו אותה ללא כל מפח נפש. התוצאות ישביעו את רצונכם והבית ייראה בדיוק כפי שרציתם.

טיפ מספר 1 - עיצוב פנים הבית באופן פונקציונאלי

לפני הכל חשוב לזכור כי הבית אמור לשרת אותנו והוא חייב להתאים לצרכים שלנו. זה אומר שחדרי הבית צריכים להתאים לחיים שלנו בבית. המטבח צריך להכיל את שולחן האוכל בגודל המתאים להרכב המשפחה, כך גם הכורסאות שבסלון. חדרי השינה אמורים להכיל את מספר המיטות הדרוש ואת הארונות בכמות הנכונה, משטחי השיש במטבח אמורים להתאים לגובהה של עקרת הבית כדי שיהיה לה נוח לעמוד במטבח ולבשל וכן על זה הדרך.

טיפ מספר 2 – משקיעים באיכות

חשוב לבחור במוצרים איכותיים לשם השיפוץ. יש לשים דגש על חומרי בנייה איכותיים, על רהיטים טובים, צבע איכותי לקירות וכו' . לא מומלץ לחסוך בכסף כאשר מדובר על איכות, כי חיסכון כספי עלול לעלות ביוקר רב בסיכומו של דבר כאשר מהר מאוד תתגלינה תקלות שונות כמו סדקים או קילופים בצבע, רהיטים שייהרסו וכדומה.

טיפ מספר 3 – פרקטיקה

אתם חייבים לזכור כי הבית אמור לשרת אתכם ולא אתם אותו. אם תיוועצו במעצב פנים מקצועי תוכלו לשלב בין היופי העיצובי לבין הצרכים האישיים שלכם. עיצוב פנים בפתח תקווה על ידי מעצבת פנים מובילה וחדשנית תסייע לכם להגיע לתוצאות הכי טובות מכל הבחינות.

טיפ מספר 4 – גמישות מבחינה כספית

השיפוץ תמיד יעלה לכם יותר ממה שתכננתם וכדאי שתהיו גמישים כי לא כל יום אתם משפצים וחשוב שזה ייעשה כמו שצריך.

טיפ מספר 5 – מתאימים עיצוב

חשוב למזג את העיצוב הקיים לכל החידושים שאתם רוצים לעשות בבית. כך שלא תיווצר ניגודיות בולטת מידי בין הישן לחדש.

עיצוב פנים לתוצאות הכי טובות. אתם תהיו מרוצים.

עיצוב פנים של דירה

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.