עיצוב וילות

יש לכם וילה, ואתם רוצים להכניס בה עניין? עיצוב פנים לוילות, משלב בין תכנון מוקפד של חללי הפנים וחיבור חכם לאזורי החוץ.
כדי ליצור תחושה הרמונית וחיבור לטבע, התהליך נותן תשומת לב מיוחדת למיקום המבנה, נתוני השטח, הנוף הנשקף מסביבת המגורים וכיווני השמש והאוויר.
אני ממליצה לשלב את עבודת עיצוב הפנים לוילות בשלבים הראשונים של התכנון האדריכלי, כדי ליהנות מכל היתרונות של חלוקת החלל הנכונה, תוכניות חשמל ואינסטלציה מותאמות ואפילו מיקום של חלונות ודלתות, ולחסוך זמן יקר בהגשת תכניות שוב ושוב לעירייה.

בחללי הפנים, נתכנן כל סגנון עיצובי שתבחרו, בין אם מודרני או כפרי, מינימליסטי או אקלקטי (או שילוב מרתק של כמה מהם). נבצע חלוקה נכונה של חלקי הבית השונים, ונצא למסע מרגש של בחירת פרטי ריהוט, חיפויים, רצפות, תאורה ונוי.

פרויקטים נבחרים - עיצוב וילות ובתים פרטיים

עיצוב וילה ובתים פרטיים LIZ ZOMER BY – משלב התכנון ועד מפתח

 בדומה לתחומי התמחות נוספים ב- ליז זומר, משרד לעיצוב פנים והום סטיילינג, גם בתחום עיצוב וילה ובתים פרטיים, מושם דגש מקצועי על דיאלוג מקדים עם מזמיני השירות, וזאת על מנת להבטיח להם את סביבת המגורים המותאמת ביותר לכל צרכי המחייה והמגורים שלהם, לסגנון העיצובי המועדף עליהם ביותר ולאורח החיים אותו הם מנהלים. במסגרת הדיאלוג המקדים, ניתן לבחון ולאפיין את הצרכים, הרצונות והשאיפות של הדיירים, ובתוך כך, לתכנן וליצור סביבת מגורים שבראש ובראשונה משרתת את צרכיהם, ובאותה נשימה, מייחדת את סגנון חייהם.

לאחר שלב בירור הצרכים במסגרת הדיאלוג המקדים ולאחר גיבוש החזון העיצובי ותוכנית העבודה,  ליז זומר, מעצבת וילות יוקרה ובתים פרטיים יוקרתיים, מלווה את כל תהליכי הביצוע ומהווה מעין סמכות מקצועית עליונה בדרך לבית חלומותיכם.

סגנונות עיצוב וילות ובתים פרטיים 

 עיצוב וילות ובתים פרטיים הוא תהליך מורכב ומאתגר המחייב אותנו ליצור את האיזון הנכון והמדויק ביותר בין חללי הבית ותוך שמירה קפדנית על הרמוניה עיצובית בין החללים השונים. הניסיון המעשי והידע המקצועי אותו אנו מביאים לכל פרויקט של תכנון ועיצוב וילות יוקרה, מבטיח גם לכם סביבת מגורים מושקעת ומושלמת העונה מצד אחד על כל צרכי המחייה והמגורים שלכם, ומצד שני, על כל החלומות העיצוביים שלכם, גדולים ככל שיהיו.

תהליך תכנון ועיצוב פנים וילות במשרדנו, מיושם תוך התייחסות נקודתית למיקום ונתוני השטח, הנוף הנשקף מסביבת המגורים המיועדת, כיווני השמש והאוויר, וכמובן, גודל השטח הבנוי, הקו העיצובי המועדף עליכם וכל צרכי המגורים. במסגרת התהליך, אנו מייעצים לכם בכל הנוגע לבחירת הסגנון העיצובי המותאם ביותר לצרכי היומיום שלכם והנתונים הפיזיים של השטח המיועד, כאשר בין יתר סגנונות העיצוב בהם אנו מתמחים במסגרת תהליכי עיצוב ותכנון וילות יוקרה תוכלו למצוא את הסגנון המודרני והחדשני, הסגנון הכפרי החמים, הסגנון הנורדי והסקנדינבי האלגנטי והסגנון הקלאסי היוקרתי. בנוסף, אנו מתמחים בסגנון האקלקטי לעיצוב וילות ובתים פרטיים, שהוא למעשה סגנון עיצובי המשלב בצורה המדויקת ביותר בין מספר סגנונות עיצוב שונים.

מה כולל תהליך התכנון והעיצוב?

עיצוב ותכנון וילות יוקרה במשרדנו כולל בתוכו:

 • תכנון כללי של סביבת המגורים הפרטית, כולל התייחסות לחלל הפנים ושטחי החוץ
 • תכנון יסודי של חלל הפנים תוך יצירת חלוקה נכונה בין חלקי הבית השונים
 • התייחסות נקודתית לכל אחד מחלקי הבית תוך יצירת הקשר עיצובי בין החללים
 • ייעוץ מקצועי בכל הנוגע לבחירת הסגנון העיצובי של סביבת המגורים הפרטית
 • ליווי מקצועי לצורך בחירה נכונה של פריטי ריהוט ומערכות אבזור לסביבת המגורים

   

וכל זאת, בהתאמה מושלמת ואידיאלית בין הצרכים של בני הבית, פונקציונאליות ושימושיות ברמה הגבוהה ביותר לבין הסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר.

עיצוב וילות יוקרה בהתאמה אישית

עיצוב וילה ובתים פרטיים חולש על היבטים שונים המגדירים, מייחדים ומאפיינים את סביבת המגורים הפרטית, מחדר האירוח המרכזי (סלון), דרך המטבח הביתי ופינת האוכל ועד לחדרי המגורים השונים הכוללים בתוכם בין היתר גם את חדרי הרחצה וחדרי הנוחיות. לצד כל אלו, תהליך העיצוב מיושם תוך התייחסת לשטח הגינה/חצר והמרפסות במידה והן קיימות. עובדה זו הופכת את תהליך התכנון והעיצוב לתהליך הניתן ליישום בהתאמה מלאה ומדויקת לצרכי המגורים ונתוני השטח. באותה נשימה, חשוב להדגיש שכל תהליך של עיצוב וילה או בית פרטי, הוא תהליך עבודה יצירתי המאפשר לכם לבחון מגוון רחב של אפשרויות בכל הנוגע לתכנון והעיצוב הנכון של כל חלל מגורים בשטח הוילה/הבית הפרטי.

 

ההתאמה האישית של תהליכי התכנון והעיצוב המיושמים על ידי ליז זומר, מעצבת וילות יוקרה, נעשה תוך מחשבה עתידית על צרכי המשפחה במהלך השנים הקרובות ותוך התייחסות נקודתית לכל השכלולים והפיתוחים המאפיינים את סביבת המגורים המודרנית, וביניהם, תשתיות בית חכם ומערכות טכנולוגיות ההופכות את סביבת המגורים שלנו לנוחה יותר ומותאמת הרבה יותר לצרכי המגורים שלנו.

דגשים מקצועיים לתכנון ועיצוב וילות יוקרה ובתים פרטיים יוקרתיים

 כאשר אנו ב-ליז זומר, משרד לעיצוב פנים והום סטיילינג, ניגשים לתהליכי תכנון ועיצוב של וילות/בתים פרטיים, אנו עושים זאת תוך מתן דגש למספר נקודות מרכזיות העשויות להשפיע במידה ניכרת על ההתאמה האישית של צרכי המגורים שלכם, וביניהן:

 • גודל חלל האירוח המרכזי (סלון)
 • גודל חדרי הרחצה הרצויים לכם
 • שטח הגינה ומטרות השימוש בה כגינת נוי, פינת ישיבה מוצלת, שטח ייעודי להקמת בריכת שחייה פרטית וכו
 • צרכי ניגשות מיוחדים של מזימני השירות, לרבות, עיצוב גרמי מדרגות, הקמת מעלית בין מפלסי הוילה, חניה צמודה וכדומה.
 • גודל חדרי המגורים, תוך התייחסות נקודתית ליחידת ההורים, חדר אורחים וחדרי ילדים עם מחשבה ייעודית להפיכתם לחדרי נוער במהלך השנים
 • יצירת הקשר עיצובי בין חלקי הבית השונים בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם ובהתאם לאופן חלוקת החלל
 • מעברים טבעיים של אור, צל ואוויר לתוך סביבת המגורים באמצעות מקורות תאורה טבעית ותאורה מלאכותית

ודגשים מקצועיים נוספים המותאמים לכל הצרכים והחלומות שלכם בדרך לסביבת מגורים מושלמת.

לייעוץ מקצועי ראשוני בנושא עיצוב ותכנון וילות ובתים פרטיים אתם מוזמנים ליצור אתנו קשר כאן

 

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.