עיצוב וילות

בונים או משפצים את ביתכם הפרטי? זה הזמן לדעת הכול על שירותי עיצוב פנים של וילות יוקרה ב-ליז זומר, משרד מוביל בתחום עיצוב פנים והום סטיילינג.

משרדנו מתמחה בתכנון הליכי עיצוב פנים לכל סוגי הנכסים ומציע גם שירות של עיצוב פנים לוילות. במסגרת השירות, אנו מאפשרים לכל אחד ואחת מלקוחותינו ליהנות מליווי ויחס אישי לאורך כל שלבי התכנון והעיצוב משלב הרעיון ועד הגשמת חזון.

עיצוב פנים וילות יוקרה – מה כולל השירות?

במסגרת שירותי עיצוב פנים וילות, אנו מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים בדרך לסביבת המגורים עליה אתם חולמים. במסגרת התהליך, אנו מקפידים לשים דגש על צרכי המגורים היומיומיים הנחוצים לכם ועל הטעם האישי והסגנון העיצובי המועדף עליכם ביותר. עיצוב וילה באמצעותנו נועד להפוך את חלל המגורים והשטחים הפתוחים (חצר, גינה, מרפסות) לסביבת מגורים מודרנית ומעוצבת. לצורך כך, אנו מתווים קונספט עיצובי אחיד לכל שטח הווילה, כאשר כל חלל מגורים זוכה לפרשנות עיצובית שונה בהתאם לאופיו ומטרות השימוש בו ובהתאם לקונספט העיצובי המרכזי.

לצורך יצירת חלל מגורים מודרני ומעוצב בכל וילה, אנו מקפידים על הפעולות הבאות:

  • התייחסות נקודתית לסביבת המגורים – אזור גיאוגרפי, נוף, מקורות תאורה טבעית וכדומה
  • התוויית קונספט עיצובי אחיד בהתאם להעדפות הטעם והסגנון האישי של בעלי הנכס
  • התייחסות נקודתית לכל חלל מגורים בתוך שטח הווילה והתאמתו לקונספט העיצובי המרכזי
  • אבזור סביבת המגורים באמצעות פריטי ריהוט בייצור וייבוא אישי לצד ביצוע עבודות נגרות בהתאמה אישית של אלמנטים דירתיים כאלו ואחרים
  • יצירת חיבור קונספטואלי בין אזורי המגורים השונים בתוך שטח הווילה ובמעטפת החיצונית
  • שימת דגש על כל צרכי המגורים של בעלי הנכס
  • פיקוח צמוד של כל עבודות הביצוע באמצעות קבלני משנה

עיצוב וילות בכל סגנון עיצובי

לאורך 15 שנות פעילותנו בתחום עיצוב פנים וילות, משרדנו ביצע עשרות עבודות של תהליכי עיצוב וילות יוקרה בכל סגנון עיצוב אפשרי, החל מעיצוב וילות בסגנון כפרי, דרך עיצוב וילות בסגנון מודרני ועד עיצוב וילות בסגנון אקלקטי המשלב בין מספר סגנונות עיצוב. בכל תהליך עיצוב פנים וילות אנו שמים דגש מרכזי על מתן פרשנות עיצובית ייחודית לסגנון העיצובי המועדף על בעלי הנכס וכל זאת על מנת להעניק להם את סביבת המגורים הייחודית עליה הם חולמים.

אם גם אתם מצויים בהליכי בנייה או שיפוץ של הווילה עליה אתם חולמים, זה הזמן ליצור אתנו קשר כאן ולהיחשף לכל פתרונות השירות המוצעים על ידינו משלב הרעיון ועד הגשמת החזון. השירות המוצע על ידינו מיועד גם לבעלי וילות בבנייה וגם לבעלי בתים פרטיים לקראת הליכי שיפוץ.