עיצוב משרדים יוקרתיים

משרד מעוצב משפיע על העובדים והמנהלים, הוא גורם לשיפור משמעותי בפריון העבודה, משפר את תחושת הרווחה של העובדים ומבטיח עבודה יעילה ומהנה יותר. גם הלקוחות מושפעים לטובה מעיצוב יוקרתי במשרד, ועיצוב נכון מעביר מסרים שיווקיים ויוצר רושם חיובי אצל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים.

מה מאפיין עיצוב משרדים יוקרתי?

עיצוב משרד בסגנון יוקרתי מתחיל בפגישת הכרות במקום העבודה, מאחר והמעצבת חייבת לאפיין את צרכי העובדים והמנהלים, להבין את סגנון העבודה במשרד, להתייחס לגורמים שונים כמו צרכי אחסון, אסתטיקה, פינת המתנה, חדר ישיבות, תאורה ועוד. הדגש העיקרי בעיצוב משרד יוקרתי הוא נוחות השימוש, פונקציונליות, סביבות עבודה ארגונומיות, ריהוט משרדי המותאם לעובדים, שילוב אמנות ופריטי נוי ובחירה נכונה של חומרים.
משרד יוקרתי הוא חלל מעוצב באופן מוקפד וניתן לראות את העיצוב בפרטים הגדולים והקטנים כאחד. העיצוב היוקרתי משקף את חזון העסק, העיצוב חייב להתאים לאופי העסק ומטרותיו, וכל חלל במשרד משמש למטרה מסוימת. במשרד המעוצב בסגנון יוקרתי ניתן לראות חומרים איכותיים ומיוחדים, ריהוט משרדי מוקפד בעיצוב מרשים ואלגנטי, קווים סימטריים המדגישים את המראה היוקרתי, שילוב נכון של פריטי נוי ואמנות, תאורה מחמיאה, אחסון חכם, סדר וארגון.

תהליך העבודה של ליז זומר בעיצוב משרד יוקרתי

תהליך עיצוב משרדים יוקרתיים על ידי מעצבת הפנים ליז זומר מתחיל בפגישת הכרות במהלכה היא מבצעת אפיון ראשוני של צרכי הלקוח והעובדים במשרד. למעשה, לאחר הפגישה הראשונית ליז זומר יוצאת למסע מרתק, משמעותי ומשותף עם הלקוח, ולאחר אפיון הצרכים והחלומות של צוות המשרד המעצבת מתחילה בשרטוטים והדמיות ממוחשבות, היא מכינה תוכנית עבודה לכל חלל במשרד, כאשר המטרה היא ליצור הרמונה עיצובית בכל החללים.

כיצד ליז זומר משלבת עיצוב מודרני ועיצוב יוקרתי במשרד?

ליז זומר משלבת באופן מושלם בין עקרונות העיצוב המודרני לבין העיצוב היוקרתי שמתאים למשרד. העיצוב המודרני מבוסס על קווים ישרים וצורות גיאומטריות, גוונים בהירים, חומרי גלם איכותיים וייחודיים וטכנולוגיות חכמות, כל אלו ועוד מתאימים כמו כפפה ליד כאשר מעצבים משרד בסגנון יוקרתי. בעזרת העיצוב המודרני ניתן להפוך את המשרד ליוקרתי, כאשר המעצבת דואגת לתכנון מקצועי ונכון של חללי הפנים, לאווירה המשפיעה לטובה על העובדים, לסביבות עבודה ארגונומיות המשפרות את תפוקת העבודה ועוד.

עיצוב חלל עבודה במשרד הייטק

עיצוב יוקרתי מתאים בין היתר לחברות הייטק, ובמשרדים של החברות המובילות ניתן לראות השקעה עצומה בעיצוב. חברות ההייטק הבינו מזמן כי עיצוב המשרד הוא הרבה מעבר לאסתטיקה מרשימה, העיצוב מהווה כלי שיווקי לכל דבר ועניין, הוא משפיע על תפוקת העובדים, מעודד יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה, ובנוסף העיצוב המלוטש מאפשר לעובדים לנהל שיחות לא רשמיות בחללים נוחים המיועדים לכך.
יש לציין כי עובדים במשרד הייטק מבלים במקום שעות ארוכות, המשרד מהווה את ביתם השני, לכן העיצוב מתייחס גם לנושא העבודה הממושכת במשרד, והמטרה היא ליצור חללי עבודה נוחים עם תחושה ואווירה ביתית.

פרוייקטים למשרד היי טק

עיצוב משרדים על ידי ליז זומר

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.