עיצוב פנטהאוזים

רכשתם דירת פנטהאוז חדשה? רוצים לשפץ ולחדש את דירת הפנטהאוז הקיימת? זה הזמן לדעת הכול על שירותיה של ליז זומר – מעצבת פנים המתמחה בהליכי עיצוב פנים והום סטלייניג לדירות יוקרה.

דירות פנטהאוז הן דירות יוקרה לכל דבר ועניין, וככאלו, הן מחייבות אתכם להליכי תכנון ועיצוב למטרות עיצוב פנים ו-הום סטיילינג. המשרד המתמחה בהליכי עיצוב פנים והום סטיילינג לכל סוגי הנכסים, תוכלו ליהנות מתהליך ממוקד ומוקפד ומסוגנן, באמצעות ליווי צמוד הנתפר עבורכם באופן אישי בדרך לעיצוב דירת הפנטהאוז שבבעלותכם. 

תכנון ועיצוב דירות פנטהאוז – מה הוא כולל?

שירותי עיצוב פנטהאוזים במשרדנו, מתמקדים בכל הנדרשים לצרכי הפיכת שטח הדירה לחלל מודרני ומעוצב למגורים. שירותים אלו כוללים בין היתר עיצוב פנים בהתאם לטעם האישי ולצרכי בעלי הנכס, יצירת שפה עיצובית משותפת בין החללים השונים בשטח הדירה ויצירת אווירה יוקרתית והרמונית עם סביבת הנכס והנוף הנשקף מדירת הפנטהאוז. בנוסף, עיצוב פנים פנטהאוזים במשרדנו, שם דגש על בחירת מערכות הריהוט והאלמנטים הדקורטיביים השונים לעיצוב החלל בהתאם לקונספט העיצובי הנבחר.

פרשנות עיצובית מודרנית לכל סגנון עיצובי

עיצוב פנטהאוז יוקרתי באמצעות מעצבת הפנים ליז זומר, הוא תהליך עבודה מקצועי במהלכו מוענקת פרשנות עיצובית מודרנית לכל סגנון עיצובי כזה או אחר המועדף על בעלי הנכס. באופן זה, תוכלו להבטיח לעצמכם חלל דירתי מוקפד ומסוגנן בהתאם לסגנון העיצובי המועדף עליכם ובשילוב אלמנטים דירתיים מודרניים הבאים לידי ביטוי בכל שטח הדירה.

עיצוב פנים לדירות פנטהאוז בהתאמה אישית

עיצוב פנים לדירות יוקרה מסוג פנטהאוזים, נועד לצרכי התאמת שטח הדירה לכל צרכי המגורים היומיומיים של בעלי הנכס, ולכן, כל תהליך עיצוב פנטהאוזים ודירות יוקרה על ידי מעצבת הפנים ליז זומר, מתחיל בהיכרות מקדימה ומעמיקה עם בעלי הנכס ועם החלומות האישיים שלהם בנוגע לבית חלומותיהם. שירותיה של ליז זומר חולשים על כל ההיבטים הנלווים לתהליכי עיצוב פנים משלב הרעיון ועד הגמשת החזון, תוך פיקוח מלא על ביצוע העבודות באמצעות קבלני משנה והקפדה יתרה על שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר. במסגרת התהליך, תוכלו ליהנות גם מפתרונות עיצוביים לצרכי תכנון פריטי ריהוט יוקרתי לדירות פנטהאוז בייצור וייבוא אישי לצד ייצור של פריטי נגרות בהתאמה אישית מלאה וכדומה.

ליווי ויחס אישי לאורך כל הדרך

ליז זומר היא מעצבת פנים ואמנית הום סטיילינג בעלת ניסיון מקצועי של למעלה מ-15 ומאחוריה עשרות תהליכי עיצוב פנטהאוזים ודירות יוקרה. כל שירותי העיצוב המוצעים לכם על ידי משרדה של ליז זומר, מתקיימים במסגרת ליווי ויחס אישי לכל לקוח/ה לאורך כל הדרך, משלב הרעיון ועד הגשמת החזון, וכל זאת תוך שימת דגש על צרכי הלקוח.

לצפייה בפרויקטים של עיצוב פנטהאוזים אשר תוכננו על ידי ליז זומר לחצו כאן

לצפייה בכל הפרויקטים המיוחדים שלנו לחץ כאן