עיצוב פנים כפרי

עיצוב פנים כפרי עדין, הנקרא בפי רבים מהמעצבים בכינוי כפרי לייט, מתאפיין באווירה חמה ונעימה, בתחושה ביתית מרגיעה ובחללים פתוחים ומרווחים, כאשר יש קשר בין עיצוב הפנים לסביבה החיצונית.

כדי להגיע ולהשיג את המראה הכפרי העדין, מעצבת פנים בסגנון כפרי מודרני בוחרת חומרים טבעיים איכותיים, תוך שימוש נכון בגוונים נייטרליים וטבעיים, בדגש על מניפת צבעים הכוללת גוונים בהירים עם נגיעות של צבעים חמים. המטרה היא להתאים את הנכס לאורח החיים של בני המשפחה, בלי להעמיס בפרטים, תוך בחירת פתרונות אחסון חכמים לשמירה על סדר וארגון בחללי הפנים.

עיצוב פנים כפרי עדין הפך לטרנד פופולרי בישראל, העיצוב מבוסס על מאפייני העיצוב הכפרי ששלט בארץ במשך שנים רבות, עם נגיעות מסגנונות עיצוב נוספים, בעיקר העיצוב המודרני. זהו פתרון עיצובי המתאים לקהל הישראלי. וכדי להבין מהם העקרונות המרכזיים של העיצוב הכפרי העדין הכנו עבורכם כתבה בנושא.

תיאור כללי על עיצוב פנים כפרי

העיצוב הכפרי העדין מבטיח בית מעוצב ומרשים עם מראה ייחודי ותחושה נעימה וביתית בכל החללים. מעצבת פנים יצירתית המתמחה בין היתר בסגנון עיצוב בתים פרטיים וסגנון כפרי לייט מרחיבה את עקרונות העיצוב הכפרי הקלאסי שמגיע אלינו מאירופה, היא משלבת אלמנטים מסגנונות עיצוב אחרים, בעיקר מעיצוב פנים מודרני, והמטרה היא לעצב בית מרהיב ונוח עם אמירה אישית ייחודית.

עיצוב פנים כפרי עדין דורש התייחסות לגורמים רבים, וכבר בפגישת הייעוץ המקדימה עם מעצבת פנים בסגנון כפרי מתחילים באפיון צרכי הלקוח כדי להתאים עבורו קונספט ייחודי. העיצוב הכפרי העדין מעניק טאץ' אישי וייחודי, הוא מבטיח מראה כפרי מודרני ואלגנטי, ויש שימוש נרחב חומרים טבעיים בשילוב מוטיבים שונים מעץ, למשל מדפים מעץ אלון, כוננית ספרים מעץ מלא, ריהוט בסגנון כפרי ומעודן, מטבח מעוצב ומודרני ועוד.

עיצוב כפרי מודרני – מה זה אומר לנו?

בעבר, בבנייה כפרית קלאסית, נעשה שימוש בחומרי הגלם במצבם הטבעי, או בעיבוד קל. בתים כפריים אופיינו במרחבים גדולים והם שימשו למטרות חקלאיות. כיום, סביר יותר שעיצוב כפרי מודרני יהיה ליניארי עם טביעת רגל קטנה ויהיה לו התמקדות בקיימות. העיצוב של בתים אלה יהיה עירוני יותר עם פחות שטחים שיתפסו הבניין עצמו.

עיצוב פנים כפרי מודרני הוא סגנון המתמקד בשימוש בחומרים טבעיים, כמו עץ ואבן, על מנת ליצור חלל מסביר פנים ומעוצב כאחד.

השימוש בחומרים אלו ניתן למצוא בבתים רבים בימינו, שכן הוא מנסה לחקות את האדריכלות הכפרית המסורתית אך בצורה מודרנית יותר. עיצוב בית כפרי מודרני ינסה לחקות את השימוש בחומרים אלו אך במינון נמוך יותר כך שהחלל ישדר קלילות וניקיון עיצובי.

עקרונות מרכזיים בעיצוב פנים כפרי עדין

  • חומרים טבעיים – בעיצוב הכפרי העדין משלבים חומרים טבעיים וממוחזרים, למשל פרקט עץ, ריהוט מעץ, מוצרי טקסטיל מבד כותנה או מבד איכותי וטבעי אחר, חיפויי מאבן טבעית ובריקים ועוד.
  • צבעים חמים – בעיצוב הכפרי משתמשים בגוונים שונים ומשלבים בין צבעים חמים לבהירים. המטרה היא בית מואר בסגנון מרגיע עם תחושה ביתית מחממת.
  • תאורה – בעיצוב הכפרי משלבים בין תאורה נסתרת לגופי תאורה מעוצבים עם נוכחות מרשימה ואמירה ייחודית.
  • חלונות – מומלץ לבחור חלונות מעוצבים עם מסגרות של פרופיל בלגי, אפשר לשלב גם חלונות עם מסגרת מעץ או מאלומיניום צבוע בגוון עץ טבעי.
  • ריהוט ומטבח כפרי – כדי להשלים את העיצוב בוחרים מטבח ופינת אוכל בסגנון כפרי עדין מעץ איכותי בגוונים יחסית בהירים, וניתן לשלב מערכת ריהוט אלגנטית מעץ גושן או מעץ עמיד אחר.

עיצוב מטבח וסלון בסגנון כפרי

כאשר מעצבים בית או דירה בסגנון כפרי עדין משקיעים בעיצוב מטבח מרשים, המטבח בדרך כלל פתוח לעבר הסלון ומחובר לפינת האוכל, לכן יש עיצובי המחבר בן החללים השונים, וכך יוצרים הרמוניה ואווירה נעימה ומרגיעה. חשוב לזכור כי המטבח הוא חלק מרכזי בבית, יש ארונות מטבח מעץ בסגנון כפרי עדין בגוונים בהירים ונעימים, אפשר עם נגיעות של גוונים חמים וכהים, ולאחר בחירת המטבח קל יותר לבחור פינת אוכל ומערכת ישיבה וכוננית לסלון.

כאשר מעצבים סלון בסגנון כפרי עדין חשוב לבחור היטב את הרהיטים, יש להשאיר מרחב תנועה ולא להעמיס ברהיטים ופריטי נוי, ולאחר בחירת הסלון מתאימים וילונות בסגנון כפרי או קלאסי, שטיח גדול ומרשים מחומרים טבעיים, מדפים, גופי תאורה מעוצבים, עציצים ופריטי נוי להשלמת העיצוב.

 

שורה תחתונה -לחבר את הבית לטבע

עיצוב פנים כפרי הוא טרנד שנמשך כבר זמן מה. מעצבת פנים בסגנון כפרי תדע לחבר את הבית לטבע ויעניק טקסטורות טבעיות כמו עץ, אבן ומתכת במטרה ליצור תחושה

של חום ושלווה. המראה הכפרי אינו מוגבל רק לחלק הפנימי של הבית שלך. אתה יכול גם לקבל את העיצוב הזה מחוץ לבית שלך על ידי הוספת תכונות כמו קמינים, נחלים, בריכות וגינות.

פרוייקטים לעיצוב פנים כפרי עדין

עיצוב פנים כפרי עדין

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.