עיצוב פנים לבתי מלון

בעלי בית מלון או מתחם אירוח? זה הזמן לדעת הכול על שירותי עיצוב פנים לבתי מלון ומתחמי אירוח באמצעות ליז זומר, משרד לעיצוב פנים בעל התמחות בהליכי תכנון ועיצוב לבתי מלון, מתחמי אירוח ומבני תיירות.

עיצוב פנים לבתי מלון ומתחמי אירוח הוא שירות נוסף מבית ליז זומר, משרד לעיצוב פנים והום סטיילינג. לרשותנו, ניסיון מקצועי מעשי, יצירתיות, יכולת "לתפור חליפה מותאמת" לכל קהל יעד ומעטפת מלאה של שירות מושלם וליווי מלא לאורך כלל תהליכי והליכי התכנון והעיצוב של בתי מלון, מתחמי אירוח ומבני תיירות שונים ברחבי הארץ, כאשר בכל תהליך עיצוב פנים לבתי מלון אנו מקדישים תשומת לב יתרה לממצאי מחקרי שוק שונים באמצעותם אנו יוצרים את חללי הפנים המותאם ביותר לציפיות העיצוביות של קהלי היעד העתידים להתארח במלון.

עיצוב פנים לבתי מלון ומתחמי אירוח – מה כולל השירות?

שירותי עיצוב פנים לבתי מלון במשרדנו, חולשים על כל ההיבטים הנלווים להליכי תכנון ועיצוב פנים משלב הרעיון ועד הגשמת החזון, כאשר בין יתר השירותים המוצעים על ידינו במסגרת הליכי עיצוב פנים לבתי מלון תוכלו למצוא:

  • התוויית קונספט עיצובי ייחודי לכל חללי הפנים של בית המלון / מתחם אירוח
  • יצירת שפה עיצובית המזוהה עם ערכי המלון / מתחם אירוח ובהתאם לממצאי מחקרי שוק
  • עיצוב חדרי המלון בהתאם לסוגי החדרים וגודלם
  • עיצוב פנים לחללים משותפים כגון: לובי וטרקלין כניסה, חדרי אוכל, פינות ישיבה וכדומה
  • עיצוב שטחים פתוחים המהווים חלק בלתי נפרד מהמלון
  • פיקוח צמוד על כל הליכי הביצוע באמצעות קבלני משנה

חשוב לנו שתדעו: כל תהליכי עיצוב פנים לבתי מלון באמצעותנו מיושמים תוך התחשבות בסביבה מחוץ לנכס, לרבות, אזור גיאוגרפי, דרכי גישה, נוף, תאורה טבעית וכדומה.

עיצוב בתי מלון בוטיק

התמחות נוספת העומדת לרשותנו בתחום עיצוב פנים לבתי מלון באה לידי ביטוי בהליכי עיצוב פנים של מלונות בוטיק ומתחמי אירוח אקסקלוסיביים, במסגרתם אנו שמים דגש על עיצוב אקסקלוסיבי ברמה הגבוהה ביותר הכולל בין היתר ייצור וייבוא אישי של פריטי ריהוט, ביצוע עבודות נגרות בהתאמה אישית, עיצוב גופי תאורה ושירותי הום סטיילינג מלאים למטרות אבזור החדרים במלון הבוטיק.

עיצוב חדרי מלון ומבני תיירות

שירות עיצובי נוסף המוצע על ידינו נועד לצרכי עיצוב חדרי מלון במסגרת שירותי הום סטיילינג ובחירת פריטי ריהוט ודקורציה לאבזור חדרי מלון. כמו כן, אנו מתמחים בהליכי עיצוב פנים למבני תיירות מכל סוג ובכל סדר גודל תוך הקפדה יתרה על החוויה התיירותית המוצעת במקום למבקרים, ובין היתר אנו מתמחים בהליכי עיצוב פנים של מרכזי מבקרים, אולמות תצוגה וחללים מסחריים לכל מטרה.

כל תהליכי העיצוב המיושמים על ידינו מיושמים במסגרת ליווי אישי של ליז זומר – מעצבת פנים ובעלת המשרד. לפרטים נוספים בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן