שירותי יעוץ או מסלולי ליווי לפרויקט

שיפוץ נכס  –

תהליך שיפוץ של נכס קיים או של נכס המיועד להשבחה נתפס כתקופה מאתגרת קשה ומעיקה, המתאפיינת בלחצים ובחששות.

לתפיסתי אפשר גם אחרת…. תקופת השיפוץ יכולה להיות מאתגרת, מרתקת, יצירתית וחווייתית – אם יוצאים לדרך בליווי מקצועי, הכולל בעלי מקצוע אמינים ומיומנים, המלווים בניהול נכון של הפרויקט מהרכישה ועד ההשבחה.

אם אתם רוצים לשנות ולהתחדש ולא יודעים מהיכן להתחיל… מה תהיה העלות של כל החלומות שלכם… ואיך להתנהל מול בעלי המקצוע … נדייק עבורכם את התהליך נאפשר לכם לקבל תמונה מלאה ונכונה ביחס לרצונות ולחלומות שלכם .

במהלך התהליך נבחן פתרונות תכנוניים ועיצוביים עבור חלל המבנה התואמים לצרכים ולדרישות שלכם, נעזור לכם להבחין בין עיקר וטפל ובין שינויים ברי ביצוע וכאלו שאינם אפשריים, נעריך את התקציב הנדרש לשיפוץ ונציג בפניכם את הפוטנציאל התכנוני והעיצובי של הנכס שלכם כך שערכו יעלה משמעותית בתום השיפוץ.

לקביעת פגישת הכרות וקבלת הצעת מחיר

תכנון דירת קבלן –

רכשתם דירה מקבלן, מזל טוב!!!

אז הספקתם להיפגש עם מתאמת השינויים בפרוייקט, ביקרתם בחברת המטבחים, הציעו לכם אופציות לתכנון המטבח ובמקביל גם קפצתם לבחור ריצופים/חיפויים, יש לא מעט אפשריות אתם מתלבטים אם לקחת עזרה מקצועית???

בעיצוב של דירה מקבלן יש מאות ואלפי החלטות שתצטרכו לקחת, החלטות נכונות ימנעו מכם שיפוץ לאחר קבלת מפתח והוצאות מיותרות….

כאשר רוכשים דירה  מקבלן, לא משנה כמה טוב תוכנן הבניין, או כמה יפה תכנית המכר, תמיד יתעורר הצורך להתאים את הדירה לצרכים שלכם ולרצון למקסם החלל בצורה מקסימאלית.

תכנון כל פרויקט נעשה בעבודה משותפת השואפת ליצירת פתרונות פונקציונליים ועיצוביים.

כל בית מותאם בקפידה לבעליו, לתא המשפחתי שלו ולתקציב הנתון, תוך ירידה לפרטים והקפדה על רמת ביצוע גבוהה.

המטרה והתוצאה – להפוך את דירת ה"סטנדרט" לדירה שמותאמת בדיוק לך ונראית כמו דירה  ממגזין.

מידה ורכשתם דירה בפרויקט חדש ואתם מעוניינים לשפר את תכניות הקבלן , את המפרט הבסיסי וליצור לכם דירה ייחודית שלא דומה לאף דירה אחרת בפרויקט, הגעתם למקום הנכון.

לקביעת פגישת הכרות וקבלת הצעת מחיר

הום סטיילינג –

אז דירה כבר יש לכם אבל זה עדין לא ממש בית, אלו כמה קירות חשופים ואוסף ריהוט שהתקבץ לו.
הבית שלכם יכול לשנות את פניו מקצה לקצה גם בתהליך של "הלבשה".
במאמץ לא גדול ובלי לשבור קירות, אפשר להפוך כל דירה לבית, וכל בית – לבית שחלמתם עליו..

תהליך של "הלבשת בית" יכלול פגישות להיכרות איתכם ועם ביתכם, החלטה משותפת על סגנון עיצובי ותקציב, ימי קניות מרוכזים לקנייה של רהיטים ואביזרים, בחירת הצבעים, הטקסטילים, הווילונות, השטיחים, התאורה, חפצי נוי, מיצגי אומנות, אקססוריז וכן הלאה ליצירת מראה חדש ורענן העונה לקונספט מסוים.

היקפי העבודה משתנים מבית לבית, ויכולים לכלול גם שינויים קלים בחשמל או החלפה של חדר רחצה, אך אינם מצריכים יציאה מהדירה לצורך השיפוץ.
השירות מתאים גם לדירות עסקים ובתים שכורים.

אני בטוחה שאני יכולה לקחת את הבית שלך – למקום עליו את חולמת!

העבודה של העובדים וכמובן לתקציב שנקבע.

לקביעת פגישת הכרות וקבלת הצעת מחיר

עיצוב פנים לבתים פרטיים – בתהליך הבנייה

אתם בונים בית ויש לכם אדריכל, אך הוא אינו עוסק בעיצוב פנים? אתם תזדקקו לעזרה וליווי של מעצבת פנים,

העבודה תתבצע בשיתוף פעולה בין מעצב פנים לבין אדריכל.

לכל אחד מאתנו יש חלום על בית. מבחינה זו כל בית, לרבות הקטן, הפשוט והצנוע שבבתים, הוא בית חלומות.

במהלך התהליך ליצירת בית החלומות שלכם, נגדיר את הצרכים והדרישות שלכם, נבחן פתרונות תכנוניים, נעזור לכם להבחין בין עיקר וטפל ובין שינויים ברי ביצוע וכאלו שאינם אפשריים, נעריך את התקציב הנדרש לשיפוץ ונציג בפניכם את הפוטנציאל התכנוני והעיצובי של הבית שלכם כך שכל אלה יבואו לידי ביטוי בבית חלומותיכם.

תהליך בניה של בית נתפס כתקופה מאתגרת קשה ומעיקה, המתאפיינת בלחצים ובחששות.

לתפיסתי אפשר גם אחרת…. תקופת הבניה יכולה להיות מאתגרת, מרתקת, יצירתית וחווייתית – אם יוצאים לדרך בליווי מקצועי, הכולל בעלי מקצוע אמינים ומיומנים, המלווים בניהול נכון של הפרויקט מהתכנון עד הכניסה לבית.

אני מציעה מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות ללא גבול, דמיון והשראה ללא מגבלות, כל אלה יבואו לידי ביטוי בבית חלומותיכם.

לקביעת פגישת הכרות וקבלת הצעת מחיר

עיצוב דירות יוקרה

עיצוב דירות יוקרה הוא תחום הכולל עיצוב פנים של דירות פאר, ביניהן פנטהאוזים ודירות הממוקמות במגדלי בניינים יוקרתיים.

דירות אלו מאופיינות בחללי פנים גדולים ומרווחים, שאותם אפשר לעצב בשלל גוונים וסגנונות ותוך שימוש בפריטי עיצוב ייחודיים המתוכננים בהתאמה אישית, תוך הקדשת תשומת הלב לפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

הדגש הוא על עיצוב החלל הפרטי בהתאם לטעמם ולצרכיהם האישי של בעלי הנכס, תוך כדי התחשבות בסביבה מחוץ לנכס, לרבות נוף, תאורה טבעית וכן הלאה.

הקונספט הוא יצירת שפה עיצובית משותפת בין החללים השונים בנכס ויצרת אווירה יוקרתית חמה ומזמינה, היוצרת הרמוניה, תוך כדי שימוש בחומרי גלם  ייחודיים.

חללי הפנים הגדולים מאפשרים שילובים ייחודיים של עיצוב הפנים והתאורה באיכות גבוהה, ומציע קונספט מרהיב ואלגנטי.

עיצוב  סגנון העיצוב יכול להתפרש למגוון סגנונות: ניתן לעצב את הבית בצורה מינימליסטית, אפשר לבחור קונספט של עיצוב כפרי, מודרני, קלאסי או תעשייתי, או אפילו לשלב ביניהם.

אני מציעה מקצועיות ללא פשרות, יצירתיות ללא גבול, דמיון והשראה ללא מגבלות, כל אלה יבואו לידי ביטוי בבית חלומותיכם.

לקביעת פגישת הכרות וקבלת הצעת מחיר

הום סטייג'ינג –

מתקשים במכירת דירה? הייתם רוצים למכור ביותר כסף?

אל תתפשרו על המחיר – לנו יש פתרון!

הום סטייג'ינג היא שיטה שפותחה בארה"ב. מטרתה להעלות את ערך הנכס בעזרת השקעה מינימלית בלבד, ולאפשר את השכרתו או מכירתו בזמן הקצר ביותר וברווח המקסימלי. 

הבית שלכם שווה יותר בעיני הקונים הפוטנציאלים לאחר תהליך ההום סטייג'ינג –  זו היא אמנות של יצירת אווירה דרך "טיפול קוסמטי" בהלבשת הבית  בצורה נכונה, וניצול אופטימלי של החלל. השיטה תגרום לנכס שלכם להיראות יותר אטרקטיבי ותעלה את ערכו בעיני הקונה, השקעה כספית נמוכה יכולה להביא לעליה משמעותית בעלות הנכס שלכם.

לרוב האנשים פשוט אין את היכולת לראות את הפוטנציאל האמיתי של הנכס, וכאן בא לידי ביטוי הום סטיילינג , מנת לא להשאיר שום מקום לטעויות או לדמיון המצומצם של הקונה הממוצע.

המטרה היא להגיע להרמוניה ולקלוע לטעם של קהל הלקוחות הרחב ביותר. בהום סטייג'ינג גם לא שמים דגש על שטחי אחסון ועל פרקטיות, משתמשים באלמנטים עיצוביים שנועדו לשרת מטרה אחת – לגרום ל'וואו' למי שנכנס לראות את הדירה.

 לקביעת פגישת הכרות וקבלת הצעת מחיר

עיצוב משרדים

המשרד מעוצב הוא כרטיס הביקור של החברה שלך ולכן כשלקוח חדש מגיע למשרד,

עיצוב המשרד יוצר את הרושם הראשוני –  שאין שני לו.

המשרד מעוצב ישדר אווירה נעימה ומקצועית, ייצור בידול משמעותי למותג שלך, שימצב את החברה כמובילה בתחומה.

תכנון נכון של המשרד יאפשר תקשורת יעילה ואפקטיבית בין אנשי הצוות, יעודד יצירתיות ויעלה את רמת המחויבות והפרודוקטיביות בעבודה.

עיצוב המשרד, יבוצע בהתאמה מלאה לצרכי המשרד ולאילוצי החלל.

נחלק את החלל המיועד, לסביבות העבודה אישיות ,חדר ישיבות, מטבחון, דלפק קבלה, שירותים ועוד, נתכנן את כל הצרכים הפונקציונליים והתשתיות של המקום, ונבחר את חומרי הגמר המתאימים ביותר לסגנון העיצוב שנבחר.

אנו נדאג לעצב לך את המשרד בצורה המרשימה ביותר תוך התאמת העיצוב לשפה העיצובית של המותג לסגנון העבודה, לגיל, לנהלי העבודה של העובדים ולתקציב שנקבע.

לקביעת פגישת הכרות וקבלת הצעת מחיר

 עיצוב אולם תצוגה

גם בעידן האינטרנט בו אנו חיים , רוב החברות והמותגים בוחרים להציג את מוצריהם באולם תצוגה.

אולם תצוגה מיועד לקהל פוטנציאלי, ומאפשר להגיע, להתרשם, לקבל שירות והסברים על המוצר וכמובן גם לבצע רכישה של מוצר זה או אחר.

לעיצוב אולם התצוגה ישנה השפעה גבוהה הן על המוניטין של החברה והן על החוויה של המבקרים אשר מגיעים לאותו אולם, כאשר בסופו של דבר, משפיע באופן ישיר על היקף המכירות של החברה .

מסיבה זאת, חשוב לא להקל ראש בעיצוב אולם שכזה, ולשים דגש על כל אותם הפרטים אשר ייצרו בסופו של דבר עיצוב מרשים, המשקף את הסגנון ומוצרי החברה.

על מה לשים דגש בעיצוב אולם תצוגה?

עיצוב אולמות תצוגה הוא הליך לא פשוט, מכיוון שיש לקחת בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים!

המטרה היא לאפשר למבקרים, ליהנות מגישה נוחה לכל המוצרים, כאשר יש להחליט על צורת הסידור המתאימה של אותם המוצרים. חשוב  לא פחות, לשים דגש על סוג המוצרים אשר מוצגים בו– לדוגמא, אם האולם מציג מוצרים מתחום עיצוב הבית, חשוב להקפיד על עיצוב כללי נעים ומזמין.

על מנת ליצור את המראה המתאים, אבצע פגישה מקדימה, אבין לעומק מי הקהל שלכם ומי הקהל הפוטנציאלי.

איזה מוצרים תרצו למקם בפרונט ואלו פחות, אצור שפה שתשדר את שפת המותג, רמתו ואיכותו.

לאחר מכן, ארכוש עבורכם אביזרים ומוצרים משלמים, אבצע פגישת סטיילינג באולם תצוגה לסידור הפריטים שארכוש ואשלב את הפריטים הקיימים, אבצע סידור של החנות בהתאם להבנת הצרכים והגדרתם .

המטרה שלי, היא לאפשר ללקוחותיכם הפוטנציאליים להנות מסיור חווייתי ומהנה באולם תצוגה, שיסתיים ברכישה .

לקביעת פגישת הכרות וקבלת הצעת מחיר