עיצוב פנים בגבס

רוצה לרענן את האווירה בבית? להוסיף נישות או לבצע עבודות גבס לבית?

הגבס שבעבר נתפס כפתרון זול ולא איכותי לבניית מחיצות בחלל תופס תאוצה ומהווה כפתרון נוח וגמיש לעיצוב החלל ומקנה מראה ייחודי מעוצב ויוקרתי.

כיום, אין עוד צורך לשבור קירות ולהפוך את כל הבית על מנת לבצע שינויים .הקלות היחסית בה ניתן לעצב באמצעות גבס פתחה נישת עיצוב חדשה .

מהו גבס?

הגבס מגיע כמינרל, המכיל סידן, גופרית ומים. לוחות הגבס מגיעות בצורת פלטות דחוסות ומוגמרות, בגדלים שונים. גבס ירוק הינו בנוי משכבות גבס שביניהן סיבי זכוכית וספוג בשמן.
הוא עמיד בפני מים ולחות, ומשמש לבניית מחיצות בסביבה בעלת לחות גבוהה, כמו למשל באמבטיות. גבס אדום הינו גבס המכיל תוסף מיוחד, המעניק לו עמידות גבוהה בפני אש.

יתרונות הגבס

 • מחיר – אחד מהיתרונות הגדולים ביותר של הבחירה בגבס נעוץ במחיר , יחסית למחירים המקובלים בשוק השיפוצים, עבודות הגבס מתומחרות במחירים נוחים.
 • גמישות לשינויים – במידה ורוצים לפרק את מחיצות הגבס, יש להחליף את המרצפות הבודדות בהם התבצע קידוח המחיצה לרצפה בלבד.
  נוח לשינוי והתאמה – הגבס מאפשר להתאים ולחלק את החלל באמצעות מחיצות בהתאם לצרכים המשתנים שלנו בלי להוסיף מטראז'.
 • צבע – ניתן לגוון את הגבס באותם טקסטורות, אפקטים או צבעים באופן זהה לקיר בלוקים.
 • כלי עיצובי – הגבס משמש ככלי עיצובי בתכנון החלל. מעצבת פנים תוכל לתכנן כיצד הגבס יביא את הפן העיצובי
 • הנמכת תקרה – לקוחות רבים בוחרים לבצע הנמכת תקרות באמצעות גבס, על מנת ליצור אווירה מעוצבת יותר . ניתן לשלב על גב הנמכת התקרה גופים ומשחקי תאורה מרהיבים, שילוב מגוון גופים שקועים בגבס. ניתן לבצע בתקרה גבהים משתנים, חיתוכים מעוגלים ואסימטריים , אין סוף לאפשרויות…..
 • בניית נישות ומדפים – הוספת מקומות אחסון ייחודיים המותאמים באופן פרטני לכל לקוח. ניתן ליצור נישות או מדפים בעיצוב פרטני המשלבים חומרים כמו: זכוכית ועץ , בשילוב עם חיפוי קיר מעוצב מסוגים שונים כמו : טפטים, אפקטים של צביעה, קיר בריקים וכו'..
 • טבעי – הגבס לא מכיל חומרים רעילים.
 • גימור נקי – במידה ובחרתם באיש מקצוע מיומן, העבודה בסופו של דבר תראה בגימור נקי אחיד ומרשים.
  בנוסף, ניתן להסתיר באמצעות תקרת הגבס מערכות מזגנים מרכזיים.
  מרבית הבניה הפרטית עוברת לשיטת הבניה והעיצוב מגבס, אם כי המתנגדים טוענים שניתן להרוס קיר גבס בקלות בהשוואה לקיר בלוקים. טענה זאת נכונה, אבל צריך לזכור שבד"כ אנחנו משאירים את הפטיש בארגז הכלים ולא חובטים בו בקירות הבית.. מה כוללת עבודת הגבס רצוי לפנות לאיש מקצוע המתמחה בעבודות גבס. חשוב לוודא כי הצעת המחיר כוללת את תהליך השיפוץ בגבס כולו ולא רק את בניית הנישה, הקיר או הנמכת התקרה.

יש לזכור כי העיצוב בגבס מורכב ממספר גורמים

עבודת הגבס עצמה
נגרות
צביעה
הכנת חשמל
הדבקת פאנלים

עיצוב מטבח

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.