יוקרה מוגדרת מחדש: עיצוב פנים וילה מעולה

מאת: ליז זומר

עיצוב ותכנון וילות יוקרה, הוא תהליך עיצובי מורכב, המחייב אתכם בין היתר להתייחס לאופן בו ניתן ליצור איזון והרמוניה בין שטחי הפנים לחוץ. כמו כן, קיימת חשיבות רבה לאופן חלוקת החלל והתייחסות נקודתית לכל חלל בהתאם לייעודו ובהתאמה מדויקת לסגנון העיצובי הכללי של סביבת המגורים. 

היבטים עיצוביים אלו ונוספים, מחייבים אתכם לשכור את שירותיה של מעצבת וילות יוקרה, העוסקת ומתמחה בתהליכי עיצוב ותכנון וילות יוקרה. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע כללי על ההיבטים השונים באמצעותם ניתן להגדיר יוקרה בסביבת המגורים במסגרת תהליך עיצוב וילה ובתים פרטיים.

עיצוב ותכנון וילות יוקרה – מהיכן מתחילים?

 בדומה לכל תהליך אחר של עיצוב פנים, גם עיצוב וילה ובתים פרטיים, מחייב אתכם לשים דגש מרכזי על צרכי המגורים ועל התאמת סביבת המגורים לכל צרכי המחייה והמגורים היומיומיים שלכם, וכל זאת תוך התייחסות להרכב בני המשפחה. עיצוב פנים של וילות ובתים פרטיים, נועד לשרת את בני המשפחה המתגוררות בשטח הבית, ולכן, הגדרת הצרכים חייבת להיעשות בשלב המקדים והראשוני של כל תהליך עיצוב ותכנון וילות יוקרה. כפועל יוצא מכך, כל תהליך עיצוב וילות יוקרה הוא תהליך של עיצוב וילות יוקרה בהתאמה אישית.

כיצד ניתן להגדיר יוקרה בסביבת המגורים?

יוקרה בסביבת המגורים אומנם יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים שונות, אך ישנם מספר עקרונות לפיהם ניתן להגדיר יוקרה, ובמיוחד כאשר מדובר בתהליך עיצוב וילה ובתים פרטיים, וביניהם:

  • ניצול מיטבי של החלל תוך התייחסות נקודתית לכל חלל מגורים בשטח הבית הפרטי, לרבות, שטחי החוץ – חלוקה נכונה של החלל במסגרת תהליך עיצוב וילות, חייבת להיעשות תוך חשיבה מעמיקה על ייעוד החלל וצרכי המגורים ותוך כדי ניצול מיטבי של כל חלל. באופן זה, ניתן לייצר סביבת מגורים פרקטית וליצור הקשר קונספטואלי בין חלקי הבית השונים.
  • שימוש בחומרי גלם איכותיים ויוקרתיים בעלי עמידות גבוהה לאורך שנים – בכל תהליך עיצוב וילות המיושם על ידי מעצבת וילות יוקרה, מושם דגש מקצועי על בחירת חומרי הגלם שמצד אחד יותאמו לסגנון העיצובי הכללי בו בחרתם, ומצד שני, יותאמו לצרכי המגורים וישרתו אתכם לאורך שנים ממושכות. הפקדה יתרה על איכויות חומרי הגלם היא תנאי הכרחי להגדרת יוקרה בסביבת המגורים.
  • חללים פתוחים המייצרים הקשר עיצובי בין חלקי הבית -חלל פתוח או מה שמכונה בשפה המקצועית OPEN SPACE, הוא אלמנט עיצובי לכל דבר ועניין כאשר מדובר בתהליך של עיצוב ותכנון וילות יוקרה.

וזאת לצד עקרונות נוספים באמצעותם ניתן להגדיר יוקרה בסביבת המגורים, לרבות, אבזור סביבת המגורים באמצעות מערכות ריהוט בעיצוב ייחודי, הטמעת מערכות בית חכם, ניצול מיטבי של מקורות אור טבעי והתקנת גופי תאורה מעוצבים ועוד.

התאמה אישית של כל חלל מגורים על פי ייעודו

לצד העקרונות המקצועיים הנלווים לתהליך עיצוב וילות יוקרה, כל תהליך של תכנון וילות לצרכי עיצוב פנים, מחייב התייחסות נקודתית לכל חלל מגורים על פי ייעודו, מהמטבח הביתי דרך סלון האירוח ועד לחדרי הרחצה וחדרי השינה.

בחירת הסגנון העיצובי הכללי של סביבת המגורים

 כאשר מדברים על עיצוב וילות יוקרה , מדברים בדרך כלל על עיצוב קונספטואלי של כל סביבת המגורים בהתאם לסגנון עיצובי אחיד, ואין זה משנה אם מדובר בסגנון הכפרי, המודרני, הקלאסי או האורבאני. כך או אחרת, כל סגנון עיצובי ניתן להתאמות בהתאם לצרכי המגורים, דבר המאפשר לכם לבחור בסגנון מרכזי אחד ולפרש אותו בצורה כזו או אחרת בחללי המגורים השונים בשטח הוילה.

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.