עיצוב דירה לדוגמא

 

"אין הזדמנות שניה ליצירת רושם ראשוני"

לדירה לדוגמא משמעות שיווקית עצומה, היא מקצרות את זמן המכירה של הפרויקט ובאתרים בהם קיימת דירה נמכרות הדירות במהירות ובתכיפות של 50% ויותר מאשר בפרויקטים בהם אין דירות לדוגמה, והקונים רוכשים את הדירה "על הנייר".

בסופו של הפרויקט הדירה לדוגמא נמכרת במחיר גבוה יותר מיתר הדירות בבניין, בשל היותה מושקעת ומאובזרת מדירה רגילה באותו פרויקט.  ידוע שההשקעות הרבות שבוצעו בדירה מעלות במידה משמעותית את שוויה והיא יכולה להימכר לקונים בעלות גבוהה מאשר דירה דומה רגילה.


עיצוב דירה לדוגמא מעניקות למתעניינים חוויה קצרה ומוחשית של דירתם העתידית ונועדה להקנות להם תחושה של בית , של מקום בו הם רואים את עצמם לטווח רחוק ומאפשרת ליזמים להציג בית אמיתי לרוכשים פוטנציאליים.


האתגר הגדול ביותר של עיצוב דירה לדוגמא הוא לנסות לקלוע לטעם של רוב קהל היעד שיגיע להתעניין בדירות בפרויקט. כל אחד מהרוכשים הפוטנציאליים צריך להתחבר לפחות לאלמנט אחד בדירה.

באופן כזה, הביקור בדירה לדוגמא הופך לכלי שיווקי ומכירתי ממדרגה ראשונה ומקדם יותר מכל את סיכויי המכירה.


דירה לדוגמא מאפשרת להראות ללקוחות את הפוטנציאל הגלום בדירה, לכן הדירה לדוגמא חייבת להיות מושלמת מבחינת האבזור שלה, ליצירת "Total Look" ושפה עיצובית הרמונית. רהוט, תאורה, חיפויים, חפצי נוי, טקסטיל  וכד', חייבים להשתלב כולם ליצירת אותה הרמוניה מבוקשת.


אני מזמינה אתכם לתהליך מדויק, שבסופו עיצוב הדירה לדוגמא, תהווה אלמנט שיווקי מדויק ואפקטיבי, להמחשת החלל ולהגדלת המכירות.