עיצוב דירה לדוגמא

לא משנה כמה הדמיון מפותח, אין טוב ממראה עיניים ובדיוק בשביל זה נוצרה הדירה לדוגמא.
עד כמה חשובה הדירה לדוגמא בפרויקט? חשובה מאד. דירה לדוגמא יכולה לקצר את שלבי השיווק, למשוך רוכשים רבים יותר ולייעל את תהליכי המכירה.
מהרגע בו נכנסים לדירה לדוגמא, נוצרת חוויה קצרה אך משמעותית בה ממש אפשר להרגיש כיצד יראו החיים בדירה, ובפרויקט כולו. כדי לקלוע לטעמם המגוון של הרוכשים, תהליך עיצוב הדירה לדוגמא צריך לכלול בחירה נבונה באלמנטים עיצוביים, ואפילו לשלב בין סגנונות שונים כך שכל אחד ימצא את המקום שלו, אבל לא ייצור עומס מיותר.
כאשר השפה העיצובית הרמונית וזורמת, כל פריט 'מדבר' עם אחר והתאורה, הנגרות, הטקסטיל והחיפויים משתלבים זה בזה, קל להגיע ל-WOW, ולהגדיל מכירות.

בסופו של הפרויקט הדירה לדוגמא נמכרת במחיר גבוה יותר מיתר הדירות בבניין, בשל היותה מושקעת ומאובזרת מדירה רגילה באותו פרויקט.  ידוע שההשקעות הרבות שבוצעו בדירה מעלות במידה משמעותית את שוויה והיא יכולה להימכר לקונים בעלות גבוהה מאשר דירה דומה רגילה.


עיצוב דירה לדוגמא מעניקות למתעניינים חוויה קצרה ומוחשית של דירתם העתידית ונועדה להקנות להם תחושה של בית , של מקום בו הם רואים את עצמם לטווח רחוק ומאפשרת ליזמים להציג בית אמיתי לרוכשים פוטנציאליים.


האתגר הגדול ביותר של עיצוב דירה לדוגמא הוא לנסות לקלוע לטעם של רוב קהל היעד שיגיע להתעניין בדירות בפרויקט. כל אחד מהרוכשים הפוטנציאליים צריך להתחבר לפחות לאלמנט אחד בדירה.

באופן כזה, הביקור בדירה לדוגמא הופך לכלי שיווקי ומכירתי ממדרגה ראשונה ומקדם יותר מכל את סיכויי המכירה.


דירה לדוגמא מאפשרת להראות ללקוחות את הפוטנציאל הגלום בדירה, לכן הדירה לדוגמא חייבת להיות מושלמת מבחינת האבזור שלה, ליצירת "Total Look" ושפה עיצובית הרמונית. רהוט, תאורה, חיפויים, חפצי נוי, טקסטיל  וכד', חייבים להשתלב כולם ליצירת אותה הרמוניה מבוקשת.


אני מזמינה אתכם לתהליך מדויק, שבסופו עיצוב הדירה לדוגמא, תהווה אלמנט שיווקי מדויק ואפקטיבי, להמחשת החלל ולהגדלת המכירות.

לתיאום פגישת היכרות ללא התחייבות

אתר זה מוגן ע"י reCAPTCHA של Google מדיניות פרטיות וגם תנאי השימוש חלים.